форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Компьютеры и другая электроника » Ремонт принтера в Києві


Ремонт принтера в Києві

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Підкажіть куди можна звернутись у Києві з приводу ремонту принтера.

0

2

Багато є хороших сервісних цетрів. Підкажіть, де ви живете, може порадити зможу.

0

3

Мені дуже подобається, як працюють в Київ ІТ Сервіс, саме майстрами цього сервісу виконується заправка картриджів Samsung - нашого офісного обладнання. Я завжди знаю, що все буде працювати ідеально, адже за цим слідкують професіонали. Якщо необхідна заправка, майстер в офіс приходить. Можна також підвезти картридж по вказаній на сайті адресі.

0

4

Варто принтер ремонтувати в перевірених сервісах

0

5

Катюша Комарова написал(а):

Варто принтер ремонтувати в перевірених сервісах

Наш принтер чеків ремонту не підлягає. Потрібно новий купувати і крапка

0

6

Жанна Кожушко написал(а):

Наш принтер чеків ремонту не підлягає. Потрібно новий купувати і крапка

Я так розумію, це вам майстер такий вердикт по принтеру виніс, коли його оглядав ретельно? Якщо так, то напевно що варто до його поради прислухатись та вже почати переглядати варіанти по новим принтерам. І добре, що такі є! Подивіться, яка гарна добірка від профільного інтернет-магазину РІББОН ЮА https://shop.ribbon.ua/categories/printerichekiv  . Я вам навіть зараз покажу, який принтер чеків ми для свого магазину обрали і саме через цей ресурс його замовляли.
https://shop.ribbon.ua/images/products/1066/534e09976406078e56d6ebd75be5cf37_560x560.webp

0


Вы здесь » форум для общения » Компьютеры и другая электроника » Ремонт принтера в Києві