форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Красота и здоровье » Лазерна корекція зору у Дніпрі


Лазерна корекція зору у Дніпрі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Мені лікар порадив робити лазерну корекцію зору. Але я боюся. А якщо щось іде не так. Це ж очі. Скажіть, хто робив лазерну корекцію зору? Як усе пройшло? Чи варто робити таку операцію?

0

2

Лазерна корекція зору – це сучасний метод виправлення вад зору. Зазвичай, це безболісна процедура, де лазер моделює форму рогівки. Для більшості людей результати стають помітними вже наступного дня. Проте є ризики, такі як сухість очей чи реакція на світло. Але те все пройде.

0

3

Мені робили лазерну корекцію зору рік тому. Після процедури зміни у зорі були просто дивовижні, але важливо дотримуватися рекомендацій лікаря під час відновлення. Спершу був невеликий дискомфорт, але це було тимчасово.

0

4

Лазерна корекція зору у Дніпрі  https://visium.com.ua/dnepr/ua/uslugi/l … rrektsiya/ - це інноваційний метод, який може змінити життя, звільнивши від носіння окулярів чи контактних лінз. Проте, важливо враховувати, що не для всіх це може бути відповідним рішенням. Лікар повинен провести докладне обстеження та оцінити, чи пацієнт відповідає критеріям для процедури.
Сама операція лазерной корекції зору безболісна. Перед операцією крапають знеболюючі краплі у очі. По часу вона проходить недовго.

https://i.postimg.cc/rFPz6mgC/28-05-2022-000527.jpg

0


Вы здесь » форум для общения » Красота и здоровье » Лазерна корекція зору у Дніпрі