форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Строительство и недвижимость » Квартира в оренду


Квартира в оренду

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Скільки коштує квартира в оренду в столиці? Де шукати варіанти щоб надійно і без обману?

0

2

RedBAAll написал(а):

Скільки коштує квартира в оренду в столиці? Де шукати варіанти щоб надійно і без обману?

Привіт! Я завжди знаходжу надійні варіанти - звертаюсь в агенцію нерухомості "Маяк". Їх великий вибір об'єктів може задовольнити різні потреби та бюджети. Сам знаю, як важко розпізнати обман, але з "Маяком" я завжди впевнений в чесності угоди.
Щодо цін, вони різняться в залежності від району, площі, умов квартири. Спробуйте для початку скористатися фільтрами на сайті "Маяка" за посиланням https://mayak.kiev.ua/objects/deal-type … egion/4756  там ти знайдеш широкий вибір, а їхні фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант для тебе. Не соромся задавати питання та уточнювати умови – це твоє майбутнє житло, і важливо бути впевненим у своєму виборі. Удачі тобі у пошуку ідеальної квартири!

0


Вы здесь » форум для общения » Строительство и недвижимость » Квартира в оренду