форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Разговоры на любые темы » Новий айфон для дівчини


Новий айфон для дівчини

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Дуже багато хто дарує своїм дівчатам айфони на свята, і я не виняток. Хочу подарувати своїй дівчині 14 айфон, але не знаю де його краще замовити без переплати, більшість магазинів спекулюють на ціні і не хочеться платити більше, ніж належить.

0

2

Дуже і дуже банальний подарунок, але якщо дівчина сама цього хоче, то чому б і ні? Краще купувати в офіційних магазинах, щоб не було проблем з гарантією і якістю. Найголовніше не купувати бу варіанти.

0

3

Можливо, це і банально, але тим не менш якщо дівчина цього хоче, то чому б і ні?) Варіанти "з рук" я навіть не розглядаю, можна потрапити на підробку або ще чогось гірше, ну і плюс у такого смартфона скоріше за все не буде гарантії.

0

4

Я теж користуюся айфоном і розумію, чому з кожною новою презентацією так хочеться роздобути для себе цей варіант. Що б не переплачувати за смартфон вам краще замовити Iphone 14 plus https://allo.ua/ua/products/mobile/seri … e_14_plus/. Це буде більш бюджетним варіантом, ніж купувати в магазинах, які не мають жодних сертифікатів. Я купив собі айфон 14, щойно вони з'явилися в продажу, і дуже радий цій покупці, тому що різниця однозначно є.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/w/w/wwen_iphone14_q422_purple_pdp_image_position-1a_5.jpg

0


Вы здесь » форум для общения » Разговоры на любые темы » Новий айфон для дівчини